Červen 2007

Klipy z Fénixe s překladem

28. června 2007 v 20:42 HP a fénixův řád
Na serveru sms.cz se objevily dva klipy z Fénixova řádu s dosti kvalitními titulky. Ukázka číslo dvě je standartní trailer, ovšem první ukázka obsahuje nové scény v relativně obré kvalitě- Moodyho, Lupina, Bellatrix v zeleném ohni, Brumbála zahnaného do kouta, výcvik Brumbálovy armády- Colina vznášejícího se ve vzduchu, kde ho drží Cho (a po pohledu na Harryho Colina pustí), Hermionu omračující své spolužáky, soustu bojových scén a dokonce i kamenný oblouk (sice nevím, co je na něm oblého, ale kamenná věc se tam objeví)

Klipy najdete tady.

Zde najdete tři screenshoty: 1, 2, 3

Kopa klipů z fénixe

28. června 2007 v 20:41 HP a fénixův řád
Tu se můžete podívat na rozhovor s triem, hovoří o Fénixově řádu.
Dalši klipy, reportáže, rozhovory z FŘ jsou tady:
A tu (WMP, Quicktime ) si můžete stáhnout rozhovor s Danielem Radcliffem z programu Raňajky BBC.
11 klipů z pátého filmu si můžete stáhnout, tak klikejte >sem.
BBC Newsround zveřejnil novou reportáž z pětky, která zahrnuje rozhovor s Danem a nové záběry na hodiny Obrany proti černé magii..Toto video nájdete >tu.
Nové videá/upútavky z FR sú tu:
Krom toho BBC poskytlo druhou část rozhovoru s Bonnie Wright a Evannou Lynch. Video je >tu.


Scéna s nitrobranou je online!

28. června 2007 v 20:22 HP a fénixův řád
Klip ze scény s profesorem Snapem a Harrym se objevil v pořadu The Insider. Tato část z filmu Harry Potter a Fénixův řád je na stránkách YouTube. Kromě toho jsou tam sestříhané záběry na profesorku Umbridgeovou a BA v Zapovězeném lese.
zdroj:potterweb

SPOILER! Důležitá postava ze sedmičky!

28. června 2007 v 20:20 | verky |  HP a relikvie smrti
Při psaní scenáře k filmu Harry Potter a Fénixův řád pochopitelně pomáhala i Rowlingová, která prý upozornila režiséra páté "potterovky" Davida Yatese a scenáristu Michaela Goldenberga na postavu, kterou oba v pátém snímku nechtěli využít. Tato postava by měla podle samotné Rowlingové jaksi ovlivnit průběh sedmé knihy - tj. Harry Potter and the Deathly Hallows. Kdo to tedy byl? Prozradí to David Yates v pokračování!
Yates popisuje reakci Rowlingové, když se doslechla o možném vynechání této postavy: "Skutečně to byl Krátura," říká David pro MTV News. "Chtěli jsme ho vynechat, ale Jo řekla: "Poslouchejte, hoši, nemusíte Kráturu vzít zpět, jen vám říkám, že jestli nechcete přetrhnout nit šestky a sedmičky, měli byste chtít, aby se vrátil zpět." V podstatě nám řekla, že Krátura bude hrát roli v sedmičce. Poradila nám. Přemýšleli jsme o tom 5 sekund a pak sa [Krátura] vrátil zpět."

Portréty

28. června 2007 v 20:18 Trio a ostatní
Tady neleznete pěkný fotky Dana i ostatních herců z HP =o)) bohužel jsou v malym rozlišení a nejdou zvětšit =o(

Fotečka =o))

28. června 2007 v 20:14 Katie Leung
zdroj:potterweb.cz

Fotka =oD

28. června 2007 v 20:13 Rupert Grint
zdroj:potterweb

Dan, Emm, Rupert. Katie, Evanna

28. června 2007 v 20:12 Trio a ostatní
zdroj:potterweb

SPOILER! 11 nových klipů z Fénixova řádu!

27. června 2007 v 15:51 HP a fénixův řád
11 zbrusu nových klipů z filmu Harry Potter a Fénixův řád je online! Videa jsou na internetu, ale na stránkách, které je zveřejnili, je potřebné se zaregistrovat. Klipy jsou nadabované v němčině, co však nekazí jejich dojem: uvidíte například Řád deportující Harryho ze Zobí ulice, setkání na Grimmauldově náměstí, soud na Ministerstvu, BA potkává testrály, Nitrobrana se Snapem, BA a Patron v Místnosti nejvyšší potřeby a mnoho jiného!

Klipy obsahují spoilery, shlédnout je můžete zde. Jako první uvidíte trailer na pátý film, pak začnou videa...

Soundtrack má svůj web

27. června 2007 v 15:43 Novinky
Warner Bros konečně spustil oficialní web soundracku k Harry Potter And The Order of the Phoenix, který má vyjít 11/7/07 . Můžete si tam například poslechnout ukázky ze skladeb, nebo se znovu podívat na starý známý trailer k filmu. Pro vstup klikněte SEM.

Emma a Rupert na premiéře

26. června 2007 v 15:02 Novinky
RupertGrint.net nedávno informoval, že Emma Watson a Rupert Grint plánují účast na premiéře páté "potterovky" v Paříži až příští měsíc. Premiéra se tam uskuteční v Fnac Saint-Lazare už 5. července od 18:30

Scany =o)

25. června 2007 v 18:24 Daniel Radcliffe
zdroj:potterweb

Scrennshoty z dema!

25. června 2007 v 18:19 Novinky
Tady naleznete Scrennshoty z dema =o)

Vše o demu

25. června 2007 v 18:15 Novinky
Zajímá vás, jaká kouzla se budete moci naučit v nové hře, která již brzy zamíří na pulty našich prodejen? Chcete znát úkoly, které na vás čekají? Máme pro vás jedinečnou ukázku toho, co můžete od nové hry společnosti Electronic Arts očekávat.

! Nový trailer k Fénixovi !

25. června 2007 v 18:13 HP a fénixův řád
---------------CLICK---------------

Nové fotky =o)

25. června 2007 v 18:11 Bonnie Wirght
Nové fotky Bonnie z výletu najdete TADY


Hlásněte sím

24. června 2007 v 13:28
Hlásněte prosím pro moji dollzku Filche na Zuzky blogu....díky předem

za 1.místo o nej blog

24. června 2007 v 13:19 Ceny co jsem vyhrála
Hurrááá!!! Vyhrála jsem 1. MÍSTO v soutěži o nej blog na Leninnkky blogísku, a to jen díky Vám a vašim hlasům. Takže móóóóc děkuju všem, co mi dali hlásky a sem vám strašně vděčná, takže pokud budete něco potřebovat, tak stačí písnout a já vám to oplatím =oD