Leden 2007

Jason Isaacs v Richard & Judy

31. ledna 2007 v 17:03 Novinky
Jason Isaacs (Lucius Malfoy) včera navštívil show Richard & Judy, kde mluvil o svých současných hereckých projektech a také se zmínil o Harrym Potterovi. Konkrétně jde o jeho přání dostat Luciuse Malfoye v sedmičce z Azkabanu. Na krátký videoklip se můžete podívat tady!
zdroj:potterweb

První čtyři filmy Harryho Pottera na Blu-ray

31. ledna 2007 v 17:02 Novinky
IGN zveřejnil zprávu, že Kámen mudrců, Tajemná komnata, Vězeň z Azkabanu a Ohnivý pohár budou mezi prvními filmy od Warner Bros. dostupných ve formátu Blu-ray . S Harrym Potterem jsou to filmy Matrix, Dannyho parťáci 1, a The Departed. Jak jsme Vás i několikrát informovali, první čtyři filmy Harryho Pottera vyšly také ve formátu HD-DVD. Porovnání a informace o formátech Blu-ray a HD-DVD najdete zde.
zdroj:potterweb

Tapety od M!MA76

31. ledna 2007 v 16:53 Daniel Radcliffe
Jsou tu 4 nové tapety na plochu od M!MA76, které vytvořil z obrázků ke hře Equus.
Děkujem
zdroj:potterweb


Bleskovka 22.-ukončena

28. ledna 2007 v 19:01 Bleskovky
Jelikož už tu hodně dlouho nebyla bleskajda tak tady jedna je =oD
Otázka zní: Jakou postavu v Harrym Potterovi hrál herec Jason Icaacs? (Celé jméno postavy)
-Své odpovědi pište do komentářů.
-Vyhrává první !SPRÁVNÁ! odpověď
BLESKOVKA 22. UKONČENA!!!!!
Správná odpověď je:
Lucius Malfoy
Správně odpověděl/a

My 6. blendíků

28. ledna 2007 v 17:46 My tapety
Ehm..Ehmm...tak jsem si zase trochu hrála a tvořila blendíky. Nějaký se mi povedly, ale nějaký jsou fuj...tak nevim jestli se vám líběj.
Mno tohle docela ujde.
Docela dobrý..
Tohle j e fakt good =oD

Nová fotka Evanny Lynch

28. ledna 2007 v 17:23 Novinky
Nová fotka Evanny Lynch hraje Lenku "Střelenku" Láskorádovou

Fénixův řád v časopise Pevnost

28. ledna 2007 v 17:20 Novinky
V nejnovějším čísle časopisu Pevnost se objevil článek o nejočekávanějších filmech roku 2007, kde samozřejmě nechyběl ani HP a Fénixův řád. Tentokrát se dostal i na obálku čísla! =)
Tady jsou scany

zdroj:potterweb

Nový rozhovor s Evannou Lynch

28. ledna 2007 v 17:16 Novinky
Časopis Disney Adventures uveřejnil ve svém nejnovějším čísle rozhovor s představitelkou Lenky Láskorádové v HP5 - Evannou Lynch. Mluví zde např. o tom jak se cítila, když zkusila jít na casting.

Byla jsi nervózní, když jsi to zkusila?

Chtěla jsem tam vážně moc jít a kdybych se nakonec nerozhodla, určitě bych toho litovala. Někoho potom vybrali, takže proč bych tam neměla jít? Je to jako ve scénáři k HP5, kdy se Harry snaží povzbuzovat některé členy Brumbálovy armády: " Myslete na všechny velké čaroděje v historii a pokud to dokážou oni, proč ne my?... " Je to podobné.

Slyšeli jsme, že jsi napsala dopis J.K.Rowlingové předtím, než jsi získala roli Lenky.
A ona mi odepsala! Psala jsem jí, že bych moc chtěla hrát Lenku a Jo mě povzbuzovala. Říkala, že také vždycky chtěla být spisovatelkou a přála si aby se to vyplnilo... A stalo se, na co celou dobu čekala. To čekání na vrchol ji obohatilo o zkušenosti, a to doporučila i mně.

Co máš s Lenkou Láskorádovou nejvíce společné?
Je živá a upřímná. Před nikým se nepřetvařuje a říká to, co si myslí. Ale není to od ní hrubé, ani nic podobného... Je s ní i legrace.

Myslíš si, že se Lenka objeví v posledním díle?
Ano, myslím, že v sedmé knize sehraje důležitou roli. Myslím, že se Harry nevrátí do školy, ale Ron s Hermionou ano a pojedou pro Nevilla, Ginny a Lenku.


Obleč si Snapa

28. ledna 2007 v 17:14 Obleč si trio
Tak to je fakt dobrý..chcete si obléci Snapa?? Stačí kliknou → SEM


Nové fotky Dana z Extras

28. ledna 2007 v 17:09 Daniel Radcliffe
Jak jistě víte, Dan Radcliffe se objevil v anglické komediální show Extras, kde si zahrál sám sebe v kostýmu skautíka. TADY si můžete stáhnout video ze zákulisí natáčení ve formátu MOV.
zdroj:potterweb

Promo fotky holohlavého Ralpha Fiennese =)

28. ledna 2007 v 17:05 Novinky
Ralph Fiennes si musel kvůli roli Voldemorta nechat oholit hlavu. V současné době už mu vlasy docela dorostly, ale ještě předtím stačil nafotit moc pěkné promo fotky. Prozatím jsou obrázky bohužel k dispozici jen ve velmi malém rozlišení, ale snad se brzy objeví větší.
zdroj:potterweb


Světová premiéra Danova filmu December Boys + info

27. ledna 2007 v 18:26 Novinky
Warner Bros zveřejnil zprávu, že Danův nejnovější film December Boys bude mít světovou premiéru v srpnu 2007 a také poskytl pár nových informací o filmu...
December Boys je film založený na knize Michaela Noona, který vypráví příběh čtyř sirotků vyrůstajících za zavřenými dveřmi katolického kláštera v Austrálii. Chlapci léta pozorují, jak jejich mladší kamarádi opouští sirotčinec se svými novými adoptivními rodiči a postupem času dochází k názoru, že na ně by nikdy nemusela přijít řada.
Matka představená dá chlapcům konečně něco na se můžou těšit - poprvé je pošle na návštěvu na pobřeží. Jejich dlouho očekávané prázdniny se ale nevyvíjí tak, jak předpokládali, dokud se nesetkají s Terezou a Ferbessovými, mladým párem, který by byl skvělými rodiči.
Chlapci stráví své první léto u moře bouřlivě - všichni se snaží, aby právě oni byli tím, kterého si manželé vyberou a vezmou k sobě., a tak vzájemně sabotují své úsilí zalíbit se jim.
zdroj:potterweb

Trailer k novému filmu Alana Rickmana - Nobel Son

27. ledna 2007 v 18:24 Novinky
Nedávno byla spuštěna oficiální stránka nového filmu Alana Rickmana (Severus Snape) Nobel Son, kde si můžete prohlédnout trailer k tomuto filmu. Bližší informace o filmu a screenshoty z traileru najdete na stránce AlanRickman.cz.
zdroj:potterweb

Dan Radcliffe nejmladším sexy mužem

27. ledna 2007 v 18:14 Novinky
Dan Radcliffe se umístil na 82. místě v anketě 100 nejvíc sexy mužů, ve které hlasovalo více než 10 000 čtenářek časopisu NW (Nová žena). Dan (17) se tak zároveň stal nejmladším mužem na seznamu. Na třináctém místě se umístil David Tennant (Barty Skrk ml), který si tak oproti loňsku povýšil o 7 míst. Blahopřejeme, Dane a Davide!

1. Take That2. Daniel Craig3. Johnny Depp4. Orlando Bloom5. Jake Gyllenhaal6. George Clooney7. Brad Pitt8. Mat Willis9. Robbie Williams10. Justin Timberlake11. Matthew Fox12. Jesse Metcalfe13. David Tennant14. Russell Brand15. Steve Jones16. Luke Pritchard17. Johnny Borrell18. James McAvoy19. Joaquin Phoneix20. David Beckham
zdroj:potterweb

Bradavický express k Fénixovu řádu

27. ledna 2007 v 12:54 Novinky
Na internetu se čím dál častěji objevují nové a nové produkty k Fénixovu řádu - tentokrát se můžete podívat na čtyři různé fotky Bradavického Expressu, které na svých stránkách uveřejnila společnost Hornby Hobbies Ltd.

Tento produkt zatím není možné zakopupit, ale měl by být dostupný ještě tento rok. Zde se již podívejte na již zmíněné fotky:
Pokud se chcete podívat na stránky, kde se Bradavický express nabízí, stačí kliknout SEM.
zdroj:potterweb

Ehmm

26. ledna 2007 v 18:34
Ehmmm..takže sem se rozhodla dát sem hlasování o dollzku Siriuse....anketa →ZDE pod článkem..=oD

Prosím hlasujte pro mně

26. ledna 2007 v 16:52
Prosím hlasujte pro moje dollzky....strašně moc prosím, prosím =oD
Tuhle dollzku mám na Verči blogu http://verushhp.blog.cz/
Má to být dollzka Tonksový, tak nevim jestli se jí podobá...snažila jsem se...Please please hlasujte pro ní.. budu vám moc vděčná. =oDěkuju předem..
A tuhle druhou dollzku mám zase na Zuzky blogu http://harryy.blog.cz/0701/lednova-soutez-dollz-hlasujte ...jo mimochodem má to bejt Voldemort, ale že by se mu nějak podobal, to se říct nedá...tak pls, pls hlasujte..=oDěkuju